Paslaugos

Trumpai apžvelgsime griovimo-darbai-klaipeda.lt teikiamų paslaugų įvairovę bei apspektus į kuriuos reikėtų atkreiptį dėmesį renkatis šias paslaugas.

Viena iš teikiamų paslaugų yra Griovimo darbai. Šias paslaugas teikiame fiziniams asmenims bei įmonėms, kurios nusprendė atsinaujinti. Prieš atliekant remontus, planuoja perplanuoti patalpas, ar tai išgriauti trukdančią sieną praplečiant darbinę erdvę, nes šiuo metu labai populiarios bendros erdvės, kur sėdi didelės komandos, nei kiekvienas turi po vieną kabinetą. Arba nusipirko seną pastatą ir nusprendė statyti visiškai naujos statybos statinį. O gal tiesiog nusprendė išgriauti sieną tarp tuoleto ir vonios, taip apjungti į bendrą didesnę erdvę. Taip pat i mus kreipiasi ir asmenys kuriems reikia išgriauti laiptus, ar kitą konstruktyvą, tokius kaip betonines grindis, išpjauti arkas durims, ar tiesiog nugriauti šiltnamį. Suteikti šias paslaugas gali mūsų komanda ir pasiūlyti visas griovimo paslaugas jūsų ofisui ar namams.

Atliktus šiuos darbus, visi mūsų klientai teiraudavosi dėl šiukšlių išvežimo bei statybinių atliekų išvežimo, taigi nebėda – mes teikiame ir šiukšlių išvežimo paslaugą. Ar tai atlikus griovimo darbus mes sukrauname visas atliekas į maišus ir išvežame, arba jeigu Jūs patys nusprendėte atlikti griovimo darbus, mūsų komanda gali pasirūpinti šiukšlių išvežimu. Šios paslaugos yra mokamos ir atliekamos iš anksto suderinus telefonu: +370 (693) 45038.

Naujiena! Sienų dažymo paslauga

Kadangi didėlė dalis klientų atlikdami vidaus apdailos remonto darbus visada prašydavo rekomendacijų kas galėtų atlikti sienų paruošimo dažymui, bei sienų dažymo darbus, mūsų komanda nusprendė, nebereklamuoti kitų, o pradėti teikti šias paslaugas. Taigi teikiame sienų dažymo paslaugas Jums. Dažymams naudojame tik kokybiškus teptukus ir volelius. Galime dažyti su jūsų dažais, arba pasiūlyti kokybės ir kainos santyki pas mūsų tiekėjus. Prieš dažant paruošiame patalpas, išklojame grindis, bei nedažomas vietas ar baldus, kad nepaliktume dažymo žymių ant nereikalingų paviršių. Kadangi didelis kiekis sienų dažymo užima labai daug laiko, mūsų klientai patiki šį darbą mums už konkurencingą kainą, kokybės atžvilgiu ir mėgaujasi galutiniu rezultatu. Susisiekite su mūsų komanda dėl numatomų darbų ir mes pateiksime individual pasiūlymą Jums.

sienu griovimas
Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje