šiukšlių išvežimas klaipėdoje

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje – kiekvienas paprastas ar kapitalinis remontas sukuria tam tikros rūšies atliekas. Įmonėse, biuruose, bute, sode, garaže ar kurioje nors kitoje erdvėje dėl tam tikrų techninių ar valymo planų yra iškeliamas atsiradusių ar tik atsirasiančių šiušklių išvežimo klausimas. Galimas visų atliekų ir šiukšlių išvežimo paslaugas teikiame ne tik Klaipėdos mieste, bet ir rajonuose.

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje
Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje
pakrautas sunkvezimis siukslemis
Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje

Dar 1998 metais, Lietuvos Respublikos Seimas priėmė atliekų tvarkymo įstatymą, kuris yra nuolatos tobulinamas ir pritaikomas šiuolaikiškiems vartotojų poreikiams. Tačiau dar ne visi supranta šiukšlių išvežimo principą, todėl į buitinių atliekų konteinerius bandoma mesti ir statybines bei stambiagabarites atliekas. Tai prieštarauja galiojantiems teisės aktams ir atliekų tvarkymo principams. Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti atliekų išvežimo paslaugą Klaipėdoje ir uostamiesčio rajonuose bei atlaisvinti klientų kiemu, sandėlius ar įmonių angarus bei vykdomų darbų aikšteles nuo sukauptų šiukšlių.

Išvežame visų rūšių šiukšles

Nors buitinės šiukšlės yra pagrindinė grupė, kurią tenka nuolatos aptarnauti Klaipėdoje, statybinės atliekos kelia rūpesčių daugiau. Atliekant įvairius remonto darbus, kurių metu yra įgyvendinami ir sienų griovimo darbai, stogo rekonstrukcija ar namo renovacija, statybinio laužo bei šiukšlių neišvengsite. Tokiu atveju į pagalbą skuba mūsų atliekų tvarkų ir išvežimo komanda.

  • Statybinių atliekų atsiradimo vietoje galime pastatyti konteinerį ir po atliktų remonto ar griovimo darbų šiukšles išvežti;
  • Galime išnuomoti konteinerį statybinėms atliekoms bei šiukšlėms surinkti, užtikrinsime greitą ir sklandų jų išvežimą;
  • Esant mažoms darbų apimtims, statybines šiukšles galime surinkti ir į maišus, paruošti jų išvežimui;
Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje

Išvešime mišrias ir inertines atliekas

Pradėjus domėtis atliekų išvežimu Klaipėdoje ar ieškant kas padėtų išvežti statybines šiukšles rajone naudinga žinoti, kad jos gali būti inertinės ir mišrios.

Inertinės stabynės atliekos

Įgyvendinant remonto darbus bute, įmonėse ar biuruose, gali atlikti inertinės atliekos, kurias galime išvežti.

  • Statant namą, neretai atlieka įvairios inertinės atliekos: įvairių čerpių gaminių likučiai, statybinių blokelių ar plokščių tam tikras kiekis, plytos, betonas ar kitų statybinių medžiagų atliekos;

Mišrios statybinės atliekos

Vykdant statybų darbus Klaipėdoje ar rajone gali atlikti ir mišrios šiukšlės, kurias esame pasiruošę sklandžiai sutvarkyti ir išvežti.

  • Vandentieko ir kanalizacijos vamzdžiai, įvairios jungiamos ir tvirtinimo dalys;
  • Santechnikos įrenginiai – praustuvai, kriauklės, vonios, dušo kabinos ir kita įranga;
  • Keičiant grindis atlieka linoleumai, parketai ar kitos grindų dangos bei medinės konstrukcijos;
  • Vykdant statybų darbus atlieka mediena, putų polistirolo likučiai, statybinis popierius, įvairios izoliacinės medžiagos: mineralinės ar akmens vatos atraižos ir kitos medžiagos, kurias privalu išvežti utilizavimui;
  • Esant poreikiui, galime surinkti ir išvežti utilizavimui gaminius ir jų likučius iš asbesto, šiferio;

Šiukšlių išvežimo kainos

Ieškantiems geriausios atliekų ar šiukšlių išvežimo kainos Klaipėdoje galime pateikti konkurencingą pasiūlymą, kad galėtumėte pasirinkti pigiausią ir priimtiniausią sąmatą. Naudinga atminti, jei planuojate griovimo darbus, šiukšlių išvežimą ir po visko planuojate ir dažymo darbus (pvz. sienų dažymą) ir juos patikėsite mums, statybinių atliekų išvežimo kaina bus kur kas mažesnė. Tai leis sutaupyti ne tik lėšų, bet ir laiko, jei bendrus darbus patikėsite mums.

Klaipėda, esame profesionaliai pasiruošę suteikti Jums šiukšlių išvežimo paslaugą mieste ir už jo ribų!

mbvygveza@gmail.com
Klaipėda