Griovimo darbai gera kaina

Statybos Klaipėdos senamiestyje, opi problema vystytojams. Kadangi Klaipėdos senamiestis įtrauktas į nacionalinį paveldą, naujos statybos statiniai, kurie keičia bendrą miesto vaizdą nėra leidžiami. Ką tuo metu daro statytojai ir naujos statybos vystytojai? Jie renkasi kitą kelią, kam statyti kažką naujo jei gali rekonstruoti, perdaryti, ar pagražinti esamą ir taip prisidėti prie miesto kultūros paveldo išsaugojimo. Kad atlikti šiuos darbus, yra butina atlikti griovimo darbus tam tikros pastato dalies, ar stogo, o gal netgi viso pastato. Kadangi šie darbai yra labai pavojingi, reikia aptarti ir įvardinti priežastis kuris trukdo tai atlikti patiems nesikreipiant į profesionalus. Kadangi priežasčių yra ne viena, būtent jas aptarsime ir įvardinsime.

Griovimo darbų leidimai

Prieš betkokį griovimo darbą Klaipėdos senamiestyje, reikalingas miesto dizainerio sutikimas, bei visi reikalingi leidimai atlikti numatytus darbus Klaipėdos senamiesčio ribose.

  • Pirmiausia reikia pateikti būsimo pastato ir vizijos techninį projektą, su numatytais sprendiniais ką norima keisti, nenukrypstant nuo jų. Šis esamo projekto atnaujinimas suderinamas su bet kuriuo projektuotoju.
  • Antra, užildyti formą bei pateikti į savivaldybę griovimo darbų planą, bei techninį projektą.
  • Trečia gavus leidimus kreiptis į tą darbą galinčius atlikti griovėjus ir pradėti darbus.

Kaip matote, šie darbai reikalauja specialaus dokumentinio pasiruošimo prieš juos išvis pradedant. Tik patyrę specialistai gali paruošti juos per trumpiausią laiką, kad išvengti prastovų.

griovimo darbai

Priežastys patikėti šį darbą specialistams

Priežasčių pateikti šį darbą savo srities specialistams yra daug, bet esminė jų būtų – saugumas. Nepatyrę, griausite iki pirmos plytos krentančios ant galvos. Kadangi sienos yra aukštesnės už jus, automatiškai padidėja rizika skeveldrų, plytų, blokelių, tinko, bei kitų atliekų kritimui ant jūsų. Taip pat krentant jos gali sužaloti jūsų kolegas ar draugus kuriuos pasikviesite į talką. Šiam darbui reikalinga patirtis, bei savo srities išmanymas. Kad neįvyktų nelaimė, griovimo darbai turi būti atliekami lakantis saugumo reikalavimų. Griaunant pertvarines ir laikančiąsias sienas būtina sudėti saramas, nes neįvertinus sienos konstrukcinio tipo, galite sugriauti namą ar kitą griaunamą objektą.

Į ką atkreipti dėmesį renkatis griovimo imonę?

Visų pirma išsiaiškinti kokią įrangą naudos bei kaip planuoja atlikti darbus. Svarbu įsivertinti ar atėję griovėjai yra atitinkamai pasiruošę techniškai, ar turi tvarkingą įrangą, bei bus pajėgūs atlikti darbą.

Valymas po atliktų darbų

Griaunant sieną, ar ardant grindis, visuomet išgriautos sienos tūris, bus paverstas į statybines šiukšles bei didelį kiekį dulkių ant paviršių. Todėl po darbų būtinas kruopštus griovimo atliekų surinkimas, šiukšlių išvežimas Klaipėdoje. Pilnas patalpų valymas ir vėdinimas. Statybines atliekas vežti piltį į bendruosius konteinerius negalima. Privaloma vežti į surinkimo aikšteles. Jei viršysite 200kg / asmeniui tai kainuos papildomai.

Atlikus šiukšlių išvežimo ir patalpų paslaugas galime pasiūlyti sienų dažymo paslaugas Klaipėdoje pigiau. Kaip matote yra daug priežasčių patikėti griovimo darbus specialistams. Būkite saugūs, ir patikėkite šį darbą išmanantiems žmonėms. Taip bus ne tik greičiau bet ir pigiau galutiniame variante.