Informacija apie griovimo darbų organizavimą

Griovimo darbai sudėtingas, daug žinių ir įgūdžių reikalaujantis statybų sektoriaus darbas. Šis darbas yra daug pavojingesnis nei nauja statyba. Taip pat šių darbų kaina priklausomai nuo darbų svyruoja labai stipriai. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į griovimo tipą ir tykančius pavojus.

Griovimo darbai: viskas, ką reikia žinoti norint atlikti skirtingų tipų griovimo darbus.

Pastato ar namo griovimas

Namo griovimas – tai yra pilnas namo griovimas su pamatais. Šį griovimą renkasi žmonės, nusipirkę seną pastatą geroje vietoje ir perkantys ne patį namą o lokaciją. Ar tai būtų senas pastatas miesto centre, ar užmiestyje prie ežero, miško, ar kalnų masyvo. Namo griovimo darbų eiliškumas turėtų būti sekantis:

  • Stogo dangos ardymas – Įsivertinama stogo kokybė, bei pradedamas ardyti stogas, jei stogas senas asbestinis, tuomet reikia atkreipti demėsį, kad darbuotojas ar žmogus ardantis jį turėtų specialias kaukes, nes jų smulkios aštrios dalelės kenkia plaučiams. Nuimami asbesto lapai po vieną, ir gražiai štabeliuojami ant žemės, kad būtų paprasčiau juos išvežti.
  • Ardomas stogo gegnės (medinė dalis) – nuėmus asbesto lapus, išardomos stoto sijos bet atsižvelgiama į tai, kad laikančiąsias gegnes demontuojamos paskutinios, kad neįvyktų nelaimė ir nesugriūtų likęs stogas.
  • Išardžius pilnai stogą, griaunamos pertvarinės sienų konstrukcijos, nuo viršaus po truputi demontuojama, kad išvengti lūžio. Nugriovus visas pertvarines sienas, griaunamos laikančiosios sienos. Atkreipkite dėmesį, laikančios sienos griaunamas iš lauko pusės, nes betkada gali griūti šalia griaunamos sienos esanti siena.
  • Nugriovus namą, išvalomos statybinės atliekos, ir pasiruošiama griauti pamatus.
  • Pamatų griovimo organizavimui įpatingų reikalavimu nėra, nes jis užgriūti negali. Todėl griaunama iš eilės ir tuo pačiu renkamos atliekos.

Taip trumpai atrodo saugus namo ar pastato griovimas. Dažnu atveju griaunant namą, reikalingi leidimai, kuriuose nurodomos specialios sąlygos į ką reikia atkreiptį dėmesį griaunant namą. Todėl prieš griaudami namą įsitikinkite ka esate tinkamai pasiruošę, ir užtikrinti saugiu griovimu. Jeigu kyla abejonių, kvieskite profesionalią griovimo komanda – griovimo-darbai-klaipeda.lt ir taip išvengsite papildomų problemų bei bus atlikti profesionalūs griovimo darbai.

Sienų griovimas

Sienos griovimas yra namo griovimo dalis, bet esminis skirtumas, kad sienas dažniausiai griaunamos blokiniuose namuose, norint senos statybos kambarius praplėsti ir padaryti erdvesnius. Reikia atkreipti dėmesį, kad norint griauti atraminę sieną bute, reikia projekto bei kaimynų sutikimo. Todėl būtina pasiruošti iš anksto. Nežinant visų niuansų tai gali užtrukti labai ilgai. Po griovimo visada atliekamas patalpų valymas, nes griaunant dulkių neišvengiama, ir statybinių atliekų išvežimas.

Kiti smulkūs griovimai

Na ir kasdieniai griovimai, tai senų betoninių laiptų griovimas – šiam griovimui specialaus pasiruošimo nereikia tik profesionalūs įrankiai galėtų padėti tai greičiau atlikti. Na ir pamatų griovimas dar apima šią temą. Juos griauti yra fiziškai sunku bet tai nėra pavojingas griovimas.

Kaip matote griovimo darbai yra labai plati tema, ir jeigu tai per painu, kviečiame kreiptis į mūsų komandą ir pasinaudoti teikiamais pasiūlymais. Kai matote griovimo darbų kainą susideda iš įvairių aspektų. Griovimo kaina priklauso nuo griovimo tipo, apimties, ir statybinių atlieku kiekio griovimo kaina

griovimo darbai